Paikallisuutiset

Viexpolle uusi asiantuntija - Kåre Björkstrand on aloittanut Senior Advisorin tehtävässä: "Yritystoiminta on joukkuepeli".

Kåre Björkstrandilla on pitkä kokemus vientipäällikön tehtävistä elintarvikealalla, jossa hän on myynyt marjoja teollisuuden raaka-aineeksi usealle eri markkinalle.
Kåre Björkstrandilla on pitkä kokemus vientipäällikön tehtävistä elintarvikealalla, jossa hän on myynyt marjoja teollisuuden raaka-aineeksi usealle eri markkinalle. Kuva:

Pietarsaari

Kåre Björkstrand on aloittanut Viexpolla Senior Advisorin tehtävässä. Uuden kansainvälistymisasiantuntijan toimialueena on lähinnä Pohjanmaa Pietarsaaresta Kristiinankaupunkiin, mutta hän tapaa yrityksiä siellä missä viennin kehittämistä tarvitaan.

Björkstrandilla on pitkä kokemus vientipä

Kommentoi Ilmoita asiavirheestä